Locuri de munca in strainatate

Informacija apie įdarbinimo procesą “DB Work”

Nori dirbti Nyderlanduose ir tau reikia daugiau informacijos? Įdarbinimo procesas „DB Work“ yra sąžiningas ir efektyvus, o visą reikiamą informaciją sužinosi iš pirmojo pokalbio. Papasakosime keletą dalykų apie mūsų įdarbinimo procesą, tačiau jei nori sužinoti daugiau, kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą apie įdarbinimo procesą „DB Work“.

Įsidarbink lengvai Nyderlanduose, Vokietijoje ar Belgijoje

Jei tave domina darbas Nyderlanduose, Vokietijoje ar Belgijoje, turėtum žinoti, kad „DB Work“ įdarbinimo komanda visada ieško tinkamų kandidatų, tokių kaip tu, kad užpildytumėte laisvas darbo vietas.

Įdarbinimo procesas prasideda nuo pokalbio, į kurį taip pat įeina konsultavimo etapas, kuriame tu, kaip būsimas darbuotojas, gausi visą informaciją apie galimas pareigas ir kartu su įdarbintoju nustatysite, kuris darbas tau yra tinkamiausias. Šiuo metu „DB Work“ kas savaitę yra daugiau nei 150 laisvų darbo vietų. Taigi, turėsi platų darbo vietų pasirinkimą, kad galėtum būti tikras, kad darysi tai, kas tau patinka.

Pagrindinės sritys, kuriose gali gauti užtikrintą darbo vietą: Laivyba, Pramonė, Logistika ar Statyba.

Galimos darbo vietos: Suvirintojai, Šaltkalviai, Santechnikai, Mechanikai, Dažytojai, Pramonės specialistai, tačiau kartais mums taip pat reikia nekvalifikuotų darbuotojų. Iš esmės, neįmanoma nerasti darbo vietos „DB Work“.

Norėdamas daugiau sužinoti apie laisvas darbo vietas viskas, ką tau reikia padaryti, tai apsilankyti www.dbwork.com/ro, tačiau mes dažnai atnaujiname savo darbo sąrašus ir mūsų „Facebook“ puslapyje: https://www.facebook.com/dbworkRO/

Naujo “DB WORK” darbuotojo pranašumai

  • Nuo pat pradžių gausi darbo sutartį, sudarytą tarp tavęs ir darbdavio toje šalyje, kurioje nusprendei dirbti.
  • Transportavimą į vietą, kurioje dirbsi, teikiame mes, naudodamiesi mūsų transporto priemonėmis. Transportas vyksta lėktuvu ar autobusu.
  • Kompanija užtikrins apgyvendinimo, taip pat komunalinių paslaugų apmokėjimą.
  • Tarnybinį automobilį pervežimui iš apgyvendinimo vietos į darbą taip pat teikiame mes.
  • Kaip naujas darbuotojas taip pat gausi sveikatos draudimą.
  • Kadangi esi naujokas toje šalyje, kurioje nusprendei dirbti, mes taip pat padėsime tau gauti visus reikalingus dokumentus.
  • Sužinosi savo atlyginimo dydį prieš pasirašant darbo sutartį. Jis skiriasi atsižvelgiant į darbo reikalavimus, tavo specializaciją ir turimas pareigas.

Galiausiai patariame kuo greičiau susisiekti su mumis, kad gautum norimą darbą.

Tai gali padaryti naudodamasis telefono numeriu: 07232731217 arba el. pašto adresu: job@dbwork.com, tačiau visą reikalingą informaciją gali rasti svetainėje www.dbwork.com/ro.

Norėdamas gauti daugiau informacijos, peržiūrėk pokalbį su vienu iš mūsų įdarbinimo skyriaus vadovų, naudodamasis šia nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=hZGBv3dyscc&t=6s 

Jei nori dirbti Nyderlanduose, „DB WORK“ gali tau padėti. Daugiau informacijos apie galimų pozicijų sąrašą gali rasti apsilankęs https://dbwork.com/lt/

  • Share

leave a Comment