Locuri de munca in strainatate

Chcesz pracować w Holandii i potrzebujesz informacji? Proces rekrutacji w DB Work jest uczciwy i skuteczny, a znajdziesz wszystkie potrzebne informacje od pierwszej rozmowy. Powiemy Ci kilka rzeczy na temat naszego procesu rekrutacji, ale aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do obejrzenia filmu o procesie rekrutacji w DB Work.

 

Łatwo znajdź pracę w Holandii, Niemczech lub Belgii

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii, Niemczech lub Belgii, powinieneś wiedzieć, że zespół rekrutacyjny w DB Work zawsze szuka odpowiednich kandydatów, takich jak Ty, do obsadzenia dostępnych wolnych miejsc pracy.

Proces rekrutacji rozpoczyna się od rozmowy kwalifikacyjnej, która obejmuje również etap doradztwa, w którym ty, jako przyszły pracownik, otrzymasz wszystkie szczegóły dotyczące dostępnych stanowisk, a wraz z rekruterem określisz, która praca będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Obecnie w DB Work dostępnych jest ponad 150 wolnych miejsc tygodniowo. W ten sposób będziesz miał do wyboru szeroki zakres zadań, aby mieć pewność, że zrobisz to, co lubisz.

Główne obszary, w których możesz skorzystać z bezpiecznej pracy, to: Morski, Przemysłowy, Logistyczny lub Budowniczy

Dostępne stanowiska mogą być: Spawaczy, Ślusarze, Rurarze, Mechanicy, Malarze, Specjaliści Przemysłowi, ale czasami potrzebujemy również niewykwalifikowanych pracowników. Zasadniczo nie można nie znaleźć swojego miejsca w DB Work.

Aby dowiedzieć się, jakie są dostępne stanowiska, wystarczy wejść na stronę www.dbwork.com/ro, ale często aktualizujemy nasze oferty pracy i naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com / dbworkRO /

Korzyści nowego pracownika DB WORK

  • Od samego początku otrzymasz umowę o pracę zawartą między tobą a pracodawcą w kraju, w którym zdecydujesz się na pracę.
  • Transport do miejsca, w którym będziesz pracować, zapewniamy za pomocą naszych środków transportu. Transport odbywa się samolotem lub autokarem.
  • Firma zapewni zapłatę za zakwaterowanie, ale także za media.
  • Zapewniamy również samochód służbowy do transportu z miejsca zakwaterowania do pracy.
  • Jako nowy pracownik otrzymasz także ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ponieważ jesteś nowy w kraju, w którym decydujesz się na pracę, pomożemy Ci również uzyskać wszystkie potrzebne dokumenty
  • Wynagrodzenie ustalisz przed podpisaniem umowy o pracę i różni się ono w zależności od wymagań pracy, twoje specjalizacji i obowiązków.

Wreszcie, zalecamy skontaktowanie się z nami jak najszybciej, aby uzyskać pożądaną pracę.

Możesz to zrobić za pomocą numeru telefonu: 07232731217 lub adresu e-mail: job@dbwork.com, ale wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie www.dbwork.com/en.

Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z wywiadu z jednym z naszych menedżerów ds. rekrutacji, klikając następujący link: https://www.youtube.com/watch?v=hZGBv3dyscc&t=6s

Jeśli potrzebujesz wskazówek lub informacji na temat zakupu samochodu używanego w Holandii, zachęcamy do przeczytania następującego artykułu: https://dbwork.com/en/5-learning-the-contact- kiedy-you-buy-a-car-sh-in-Holandia /

Jeśli chcesz pracować w Holandii, DB WORK jest tutaj dla Ciebie. Więcej szczegółów na liście dostępnych pozycji można uzyskać za pomocą https://dbwork.com/en/

  • Share

leave a Comment